Zostań współpracownikiem F-Trust

Interesujesz się branżą finansową?
Chcesz zarabiać więcej na przejrzystych zasadach?

feature

Dlaczego współpraca z F-Trust będzie dla Ciebie tak korzystna?

  • Oferujemy jasne i przejrzyste stawki prowizyjne dla naszych współpracowników. zobacz artykuł
  • Mamy najszerszą ofertę produktową w Polsce - ponad 1000 funduszy polskich TFI i zagranicznych firm zarządzających.
  • Prowadzimy szkolenia dla naszych współpracowników o charakterze przede wszystkim merytorycznym.
  • Dostarczamy materiały marketingowe dotyczące oferowanych produktów oraz naszej unikalnej Platformy Funduszy.

    NOWOŚĆ Dedykowane, spersonalizowane strony internetowe dla każdego współpracownika F-Trust.

    Przykładowa strona: fundusze inwestycyjne Lublin
feature

Co zyskujesz dzięki Platformie
Funduszy F-Trust?

Nowoczesne narzędzie, które umożliwia obsługę klienta całkowicie przez internet. Platforma Funduszy to 100% formalności online, bez konieczności wypełniania papierowych dokumentów. Dla nas cenny jest czas, który w całości powinien być poświęcony klientom i rozwojowi biznesu.

Zalety korzystania z Platformy

 


Platforma Funduszy Tradycyjna Sprzedaż
Brak dokumentów w formie papierowej.
Stały dostęp online do materiałów edukacyjnych niezbędnych w rozmowie z klientem (barometr gospodarczy, wirtualne portfele modelowe, szkoła inwestycyjna).
Unikalny kod Doradcy, który daje Ci możliwość zarabiania nawet wtedy, kiedy nie uczestniczysz bezpośrednio w procesie sprzedaży. Wystarczy, że klient podczas dokonywania nabycia wprowadzi Twój unikalny kod Doradcy.
Opinie i raporty ekspertów dotyczące sytuacji rynkowej.

Jak zostać naszym partnerem?

Dziela Cię od tego 3 proste kroki!

benefits of product

KROK 1
Otwórz konto na Platformie Funduszy

Wystarczy do tego jedynie adres email. Zanim zaczniesz z nami współpracę poznaj lepiej tak bardzo cenioną przez klientów Platformę Funduszy.

benefits of product

KROK 2
Skontaktuj się z nami

Możesz to zrobić w dowolny sposób - przez Platformę Funduszy, przez telefon lub formularz na stronie www.f-trust.pl.

benefits of product

KROK 3
Podpisz umowę i odbierz uikalny kod

Przyjedziemy we wsakazane przez Ciebie miejsce. Podpiszemy umowę oraz otrzymasz swój kod. Od tego momentu będziesz mógł rozpocząć zarabiać dzięki Platformie.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO!

Sprawdź dlaczego klienci pokochali Platformę Funduszy.

CHCĘ POZNAĆ PLATFORMĘ

 

Masz jakiekolwiek pytania? Chętnie porozmawiamy 61 855 44 11.

OPINIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW KORZYSTAJĄCYCH Z PLATFORMY

face

Korzystam z Platformy Funduszy F-Trust od listopada 2016 roku. Ujęła mnie przede wszystkim intuicyjność oraz prostota obsługi porównywalna z obsługą każdego z popularnych sklepów internetowych czy platform zakupowych. Całość transakcji zakupu funduszy przebiega sprawnie, szybko i bez zbędnych formalności. Dodatkowo w dowolnym momencie mogę liczyć na wsparcie merytoryczne przy wyborze struktury mojego portfela. Platformę póki co nadal testuję, jednak do dnia dzisiejszego nie znalazłem w niej jakichkolwiek niedogodności.

- Konrad Pełka
face

Platforma to wyjątkowe narzędzie sprzedażowe - jest długo oczekiwaną odpowiedzią na potrzeby rynku produktów inwestycyjnych. Przyjazny interfejs transakcyjny, wzbogacony o wartościowe treści i analizy ze świata finansów. To wszystko powoduje, że zarówno nasi doradcy jak i sami klienci wysoko oceniają aplikację przygotowaną przez F-Trust.

- Marcin Śliwiński

O F-TRUST

F-Trust (właściciel Platformy Funduszy) oferuje produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. F-Trust jest firmą prywatną, wchodzącą w skład grupy niezwiązanej kapitałowo z jakąkolwiek dużą instytucją finansową. Pozwala to zachować całkowitą niezależność w procesie doboru i oferowania najlepszych produktów.

Spółka F-Trust został decyzją z dnia 20 grudnia 2011 roku wpisana przez Komisję Nadzoru Finansowego do rejestru agentów firm inwestycyjnych.

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie czekaj!
Skontaktuj się z nami. Chętnie z Tobą porozmawiamy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Kiedy otrzymam wynagrodzenie za zrealizowane transakcje?
Raz na miesiąc, a mówiąc precyzyjniej – około 20. dnia kolejnego miesiąca po zrealizowaniu transakcji.

2. W jaki sposób będę mógł monitorować moją sprzedaż?
W każdym miesiącu F-Trust SA przedstawia swoim współpracownikom pisemny raport podsumowujący sprzedaż w minionym miesiącu.

3. Czy mogę także przyjmować zlecenia dotyczące funduszy inwestycyjnych poza Platformą Funduszy (papierowo)?
Zlecenia mogą być oczywiście przyjmowane poza Platformą Funduszy. Pamiętajmy jednak, że przyjęcie zlecenia nie jest równoznaczne ze sprzedażą jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Przyjęcie zlecenia od klienta i przekazanie dokumentu do F-Trust SA nie jest tożsame z zaksięgowaniem środków. Sprzedaż następuje w momencie, gdy pieniądze wpłyną na konto firmy zarządzającej funduszem.

4. Czy istnieje górny limit wypłacanych przez F-Trust środków?
Nie ma takiego limitu. F-Trust SA wypłaca wszystkie wynagrodzenia swoim współpracownikom, niezależnie od ich wysokości

5. Jak przebiega rozpoczęcie współpracy z F-Trust?
Po tym jak się z nami skontaktujesz za pośrednictwem emaila, telefonu lub formularza kontaktowego, nasz pracownik (Anna Švarcová - Wiceprezes Zarządu F-Trust odpowiedzialna za Rozwój Rynku) przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce, podpisze wszystkie potrzebne umowy, przeszkoli Cię z wykorzystania naszych narzędzi wspierających sprzedaż (w tym także Platformy Funduszy). Otrzymasz także dedykowany dostęp do bazy naszych materiałów marketingowych, adresu e-mail w domenie @f-trust.pl oraz dostęp do aplikacji wspierających sprzedaż.

Anna Švarcová

Mój profil:

Anna Švarcová
Wiceprezes Zarządu F-Trust odpowiedzialna za Rozwój Rynku

Absolwentka śląskich uczelni oraz Szkoły Zarządzania Sprzedażą. Od 2009 roku związana z międzynarodowymi instytucjami finansowymi. Swoje korporacyjne doświadczenie rozpoczęła w PricewaterhouseCoopers, przez kolejne lata związana z czeskimi Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych (Generali Investment, Conseq investiční společnost), wprowadzając je i zarządzając ich rozwojem na polskim rynku. Doskonały menedżer, nastawiony na optymalizację współpracy z dystrybutorami na rynku produktów inwestycyjnych.

Szeroka wiedza sprzedażowa oraz doświadczenia w kooperacji z różnymi podmiotami na rynku pośrednictwa finansowego są gwarancją najwyższego poziomu kompetencji w zakresie budowania trwałych relacji biznesowych.

Masz jakiekolwiek pytania? Chętnie z Tobą porozmawiam 534 675 429.

Indywidualna obsługa klienta to nasz atut!

Wywiad z Krzysztofem Jeske - Prezesem F-Trust SA

Poznaj raport miesięczny F-Trust